Ev Temizliği

Ev Temizliği

Ev temizliği titiz her kadın için çok önemlidir. Ancak günümüzde iş hayatında kadının da yoğun olarak yer almaya başlamasına paralel olarak ev işlerine ayrılan vakit süresi de kısalmaktadır. Hizmet sektörünün de gelişmesiyle birlikte ev temizliği artık profesyonel temizlik şirketleri tarafından yürütülmektedir. Zafer Temizlik olarak profesyonel ekibimizle yaşam alanlarınızı temizliyoruz.

Her hafta ya da her ay düzenli personel çağırabileceğiniz gibi sadece ihtiyacınız olan zamanlarda da temizlik hizmeti alabilirsiniz. Bahar temizliği, bayram temizliği ya da cam temizliği gibi istediğiniz konseptte temizlik hizmeti veriyoruz. İşletmemiz bünyesinde çalışan personeller ev temizliğinde profesyonel olarak görev yapmaktadır. Tüm ekipmanlarımız ve güvenlik önlemlerimizle birlikte evinizde titizlikle temizlik işlemlerini yerine getiriyoruz.

EV TEMİZLİĞİNİN PÜF NOKTALARI

  • Öncelikle hangi nitelikte bir hizmet almak istediğinizi belirtmelisiniz. Buna uygun olarak personel ve ekipman temini yapılabilir.
  •  Ev temizliğinin verimli geçebilmesi için sürenin ve personel sayısının doğru ayarlanması gerekir. Bazen çok personel temizlik işlemini yavaşlatabilir.
  •  Oda sayısı ve düzenine uygun olarak temizlik planı yapılmalıdır.
  •  Ev temizliği konusunda profesyonel personeller temizlik işleminde görev almalıdır.
  •  Temizlik ihtiyacı konusunda tüm detaylar ilk görüşmede belirtilmelidir.
  • Göksu Temizlik olarak sizlere nitelikli temizlik hizmeti veriyor ve hizmet sonrası da memnun kalmanıza odaklanıyoruz.