İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik, bir daire ya da binanın oturmaya hazır hale gelmesi için inşaat pisliklerinden arındırılmasına yönelik yapılan profesyonel temizlik hizmetidir. Ülkemizde konut piyasası çok büyük bir büyüme gösterdi. Bu yüzden de inşaat sonrasında yapılacak temizlik hizmetleri sonrasında profesyonel hizmet verecek işletme sayısında da büyük bir artış yaşandı.

Bir inşaat alanının ya da dairenin çalışmalar bittikten sonra temizlenme süreci çok zorludur. Birçok kişinin yaptığı en büyük hata inşaat temizliğini kendi yapması ya da bu alanda profesyonel olmayan personelleri kullanmasıdır. Göksu Temizlik olarak inşaat sonrası temizlik konusunda deneyimli ekibimiz ve teknik donanımımızla sizleri tertemiz bir binaya girmeyi vadediyoruz.

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK NASIL YAPILIR?

İnşaat sonrası temizlikte öncelikle kaba temizlik işlemlerini yapıyoruz. Yapışkan çıkarma, yazı temizleme, yapışkanları sökme gibi işlemleri yapıyoruz. Personellerimiz bu temizlik hizmetine uygun ekipman ve kıyafetlerle çalışıyor. Daha sonra moloz ya da kaba pislikleri bir alanda topluyoruz. Kaba temizlik işlemi ardından toz alıyoruz ve dip köşe olacak şekilde temizlik işlemlerine başlıyoruz.

İnşaat sonrası temizlik hizmetimizde bol su ve doğru temizlik ürünlerini kullanıyoruz Özellikle mutfak, banyo ve temizlik gibi alanlarda fayans yüzeylerinde medikal malzemeler kullanıyoruz. Her alana özel malzeme kullanarak detaylı temizliğimizi yapıyoruz. En son aşamada da evinizi havalandırıyoruz ve taşınmaya hazır hale getiriyoruz. Detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.