HAKKIMIZDA

GÖKSU TEMİZLİK

Müşterilerimize ofis temizliği, dış cephe temizliği, yerinde halı yıkama, ev temizliği, villa temizliği, inşaat sonra temizlik hizmetleri sunmaktayız.Bugüne kadar yaptığımız yüzlerce temizlik hizmeti ile kazandığımız uzmanlığı müşterilerimizin hizmetine sunmaktan gurur duyuyor, mutlu müşterilerimiz sayesinde biz de mutlu olmaya devam ediyoruz.

Temizlik konularında isteğe bağlı olarak personel temini yapmaktayız. Fiber Temizlik Şirketleri ev temizliği, ofis temizliği,banka temizliği, okul temizliği, villa temizliği ve işyeri temizliği için sizin istekleriniz doğrultusunda eleman temin etmektedir.Ayrıca daha önceden temizlik hizmeti almış müşterilerimiz,önce'den gelen personelin ismiyle tekrar hizmet isteyebilir ya da farklı bir personel talebinde bulunabilirsiniz. 

Müşterilerimize ait toplu yaşam alanlarında Covid-19 salgını öncesi ve sonrasında gerçekleştirdiğimiz dezenfeksiyon hizmetimiz ile , insan sağlığını tehdit ederek bozan ve yaşam konforunu düşüren, hastalığa neden olan patojen mikroorganizmaların yok edilmesini, üremelerinin durdurulmasını sağlıyoruz.

GÖKSU DEZENFEKSİYON

Dezenfekte hizmeti özellikle bu dönemlerde bir zorunluluk haline gelmiştir. Bu hizmeti de kaliteli bir firmadan almak son derece mühimdir. Çünkü, dezenfekte hizmetleri aksatılmaması ve üzerinde durulması gereken bir husustur. Dolayısıyla firmamız Göksu Temizlik sizlere en iyi dezenfekte hizmetini vermektedir. Salgın döneminden geçen dünyamızda dezenfektenin önemi bir kez daha anlaşılmıştır.

Bu durumda dezenfekte bir tercihten daha çok zorunluluk haline gelmiştir. Bunun yanı sıra dezenfeksiyon işleminde ekip kavramı da önemli bir yer tutmaktadır. Dezenfeksiyon işleminde ekip profesyonel ve deneyimli olmalıdır. Bu konuda da Göksu Temizlik her zaman öne çıkan firmalardan birisi olmuştur.